Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

У Львові розпочали вакцинацію від коронавірусу.

Уночі у четвер, 25 лютого, на Львівщину надійшла перша партія вакцини від коронавірсу: 42 200 доз вакцини Oxford/AstraZeneca (Covishield). Вакцинувати медичних працівників розпочали вже сьогодні: першою її отримала завідувачка 4-м відділенням Львівської обласної інфекційної лікарні Таміла Алексанян.

Фото https://loda.gov.ua

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко заявив, що Львівщина готова до проведення вакцинування.

«Загалом на Львівщину привезли понад 42 тисячі доз вакцини. Першими за рекомендаціями МОЗ вакцинуватимуть медиків мобільних груп, а також медиків ковідних лікарень. Медичні склади готові, температурний режим дотримується, як на етапі транспортування, так і на етапі зберігання. Сформовані переліки медичних працівників, які йдуть на перші етапи. Найближчим часом очікуємо наступні поставки вакцини на Львівщину», – повідомив заступинк голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко.

Загалом у 24 лікарнях, які надають стаціонарну допомогу хворим на коронавірусну хворобу на Львівщині, вакцинують понад 1500 медиків. Вакцинація є добровільною. Першими її отримають понад 80 медиків Львівської обласної інфекційної лікарні.

Фото www.facebook.com/maks.kozytskyy

Першими щепили завідувачку 4го діагностичного відділення лікарні Тамілу Алексанян та директора Сергія Федоренка.

Фото www.facebook.com/maks.kozytskyy

«Я себе нормально почуваю. Дискомфорту не було. Укол був безболісним. я багато років працюю в інфекційній лікарні і бачила багато хвороб, їх перебіг і завершення, тому сумнівів чи вакцинуватися від коронавірусної інфекції у мене не було», – повідомила лікарка на брифінгу.

Фото https://galnet.fm

Проводить щеплення наразі одна мобільна бригада, медики якої пройшли сертифіковане навчання у Києві щодо роботи з вакциною Oxford/AstraZeneca (Covishield). Загалом для вакцинації на території Львівщини підготували 14 мобільних бригад з імунізації.

Нагадаємо, вакцину Covishield за ліцензією Oxford-AstraZeneca виробляють в Індії у місцевому Інституті сироватки крові під брендом Covishield. Її виготовляють з ослабленої версії аденовірусу шимпанзе. Загалом препарат має широкий спектр дії. Коли вакцину вводять пацієнтові, вона стимулює імунну систему до продукування антитіл для атаки на будь-яку коронавірусну інфекцію.

Виробник рекомендує робити подвійне щеплення з інтервалом 4-12 тижнів. Однією з переваг препарату називають те, що його можна безпечно зберігати при температури від +2 до +8 градусів.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *