Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Блаженніший Святослав зустрівся з першим Президентом України Леонідом Кравчуком

25 лютого 2021 року в резиденції Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава відбулася робоча зустріч з першим Президентом України Леонідом Макаровичем Кравчуком та представниками організаційного ядра Національного форуму «Трансформація України» (НФТУ).

В результаті всебічного і тривалого обговорення сучасної ситуації України у внутрішніх та зовнішніх суспільно-політичних аспектах було погоджено перейти на новий етап та актуалізувати діяльність НФТУ в нових, більш відповідних для викликів сьогодення формах.

Зокрема було визначено доцільним започаткувати Національний круглий стіл державницького змісту як форму сприяння консолідації зусиль усіх державницько-патріотичних сил. Метою діяльності такого круглого слолу мало б бути остаточне становлення української державності на всій її території, а також усвідомлення усіма громадянами Української держави незаперечної цінності Соборної Української Держави як віковічної мрії українського народу та змісту й мети його сучасної боротьби задля благополучного буття та стійкого зросту й процвітання в Божій Правді.

В зустрічі взяли участь Л. М. Кравчук, перший Президент України; Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, Головуючий у Всеукраїнській раді Церков і релігійних організацій; М. С. Паночко, Старший єпископ Української Церкви Християн Віри Євангельської; Михайло Харій, координатор НФТУ та митр. прот. УГКЦ Олекса Петрів, координатор Духовної Ради Форуму.

На завершення зустрічі Блаженніший Святослав, в сам день 150-річного ювілею від дня народження Лесі Українки, подарував усім учасникам зустрічі книги «Апокриф: Чотири розмови про Лесю Українку», яка була видана до ювілею тієї, що сказала: «… я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає!», а саме – любов до Бога і своєї Вітчизни, яка не можлива без любові до себе, і свого ближнього.

Департамент зовнішніх зв’язків УГКЦ в Україні

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *