Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

У Тернополі відбулася зустріч молодих священників, які душпастирюють серед молоді

Із благословення Архиєпископа і Митрополита Василія (Семенюка) та з ініціативи голови Молодіжної комісії Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ отця Ореста Павліського, в Тернополі відбулася зустріч молодих священників, які душпастирюють серед молоді.

На початку заходу єпископ-помічник владика Теодор (Мартинюк) подякував отцям за активність на парафіях, наголосивши, що найкращим інструментом євангелізації та душпастирства молоді є особисте свідчення святості життя.

Відтак очільниця Управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей ТМР Христина Білінська ознайомила священнослужителів із державною програмою молодіжної політики, зокрема з навчальною програмою «Молодіжний працівник».

Завданням ініціативи, ― об’єднати отців довкола стратегії молодіжного душпастирства УГКЦ, обговорити плани та проєкти на рік, виклики в пасторальній діяльності, спричинені пандемією. Також учасники заходу мали можливість ознайомитися з новими інструментами душпастирства та поділитися досвідом реалізованих проектів під модеруванням заступника голови Патріаршої комісії у справах молоді отця Романа Демуша.

― Життя продовжується! І для нас так важливо думати про те, як бути з молоддю і як супроводжувати її в обставинах їхнього життя, ведучи до зустрічі з Богом чи в карантині, чи поза карантином. Саме тому ми відновили наші формаційні зустрічі для священників у межах Молодіжного Апостоляту Парафій. Побути разом, обговорити проблеми та виклики, підбадьорити один одного, віднайти нагоду співпраці, об’єднавши зусилля, і запалитися успіхами душпастирства ― це те, чого нам часто не вистачає, щоб бути для молоді оптимістичними свідками надії у непростих обставинах, ― наголосив голова Молодіжної комісії Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії отець Орест Павліський.

Під час зустрічі отці мали нагоду проаналізувати та обговорити ситуацію молодіжного душпастирства в своїх реальностях та окреслити напрямні подальшої співпраці, зокрема щодо особистої формації та вдосконаленню методів душпастирства.

dyvensvit.org

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *