Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Майбутні оператори комплексів “Нептун” проходять підготовку по роботі з автоматизованою системою

У Військово-Морських Силах ЗС України триває підготовка офіцерів берегової артилерії, які будуть проходити службу на протикорабельному ракетному комплексі “Нептун”.
Наразі, особовий склад навчали користуватися інтегрованою автоматизованою системою ситуаційної обізнаності на морі. Оперативна обізнаність дозволить офіцерам берегової артилерії швидко приймати важливі рішення та вчасно отримувати данні про цілі у динамічній бойовій обстановці, що значно підвищує результативність застосування ракетного комплексу.
Метою роботи даної сучасної системи є забезпечення взаємодії та сумісності між різнорідними джерелами інформації та оперативне забезпечення органів військового управління оперативними даними.
Дана система дозволяє в режимі реального часу збирати інформацію з різнорідних джерел щодо поточної ситуації в зоні відповідальності ракетних комплексів та розроблена в ході спільної роботи з фахівцями НАТО. Окрім того, система взаємосумісна з аналогічними системами країн НАТО, що було доведено її експлуатацією під час міжнародних навчань.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *