Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Прямуючи до дедалі більшого “ми”. Тема 107-го дня мігранта і біженця

Прямуючи до дедалі більшого “ми”. Тема 107-го дня мігранта і біженця
Дбання про нашу спільну родину, що разом з дбанням про спільний дім, веде до зростання відкритого «ми», є темою цьогорічного відзначення Всесвітнього дня мігранта та біженця, який Церква відзначає в останню неділю вересня.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

У Ватикані оприлюднили тему Всесвітнього дня мігранта та біженця, який відзначатиметься 26 вересня 2021 року. Посилаючись на свій заклик, вміщений у 35-му пункті енцикліки «Fratelli tutti» дбати про те, щоби «врешті-решт, не було більше “інших”, а лише “ми”», Папа Франциск обрав для свого послання з цієї нагоди тему: «Прямуючи до дедалі більшого “ми”». Йдеться про універсальне «ми», що повинне, насамперед, стати дійсністю всередині Церкви, що, як зазначається в комюніке, «покликана творити спільність у різноманітності».

Розділене на шість підтем, послання запропонує думки про дбання про спільну родину, що разом із дбанням про спільний дім має на меті будування такого «ми», що може і повинно ставати дедалі ширшим і гостиннішим. Як і під час попередніх відзначень, Відділ у справах мігрантів і біженців Дикастерії служіння цілісному людському розвиткові готує інформаційну кампанію, в рамках якої щомісяця публікуватиме мультимедійні матеріали та думки експертів, покликані допомогти поглибити запропоновані Папою тему та підтеми.

Відзначення Всесвітнього дня мігранта і біженця є одним із найдавніших у Церкві. Цьогорічне буде вже 107-м з черги. Донедавна цей день припадав на другу неділю після Богоявлення, але на прохання Єпископських Конференцій Папа Франциск 2018 року переніс його на останню неділю вересня, тож 105-й Всесвітній день мігранта і біженця вже відзначався 29 вересня 2019 року.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *