Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

6-та річниця 56-ї окремої мотопіхотної бригади ЗС України

У лютому 2015 року розпочала своє формування 56-та окрема мотопіхотна бригада з мобілізованих військовослужбовців. Згодом до складу бригади увійшли 23, 21, 37-й батальйони. Від початку створення частини особовий склад виконував бойові завдання в Маріуполі, Широкиному, Водяному, Павлополі, Гнутовому; за деякий час бригада отримала пункт постійної дислокації – Маріуполь.
Напередодні 6 річниці бригади особовий склад вітали і наші кореспонденти.
У 2014 році, від самого початку російсько-української війни, добровольці з міста Запоріжжя стали пліч-о-пліч, сформувавши батальйони "Запоріжжя" та "Хортиця", а також з Херсонщини – "Сармат". Їх мужність закарбувалася в боях на Донбасі, де кожен стійко стояв на захисті своєї країни. У 2015 році ці батальйони об'єдналися в 56 окрему мотопіхотну бригаду та стали залізним щитом вздовж Маріуполя, який так і не зміг прорвати російський окупант.
За роки свого формування, військова частина пройшла складний шлях становлення, розвитку та бойового випробування. У 2017 році військова частина тримала під наглядом Кримські рубежі. А військовослужбовці 23-го та 37-го батальйонів і розвідники продовжували виконувати бойові завдання в зоні АТО. На 3-тю річницю в бригаді розробили та випустили свій бригадний нагрудний знак. Цього ж року, на день Незалежності України, 5-й ПУ вручив командиру бригади новий бойовий прапор та присвоєно почесне найменування Маріупольська з постійним місцем дислокації на узбережжі Азовського моря.
В складний для України час, військовослужбовці бригади беруть безпосередню участь у проведенні операції Об’єднаних сил. Окрім цього, особовий склад систематично тренується: це танкові, артилерійські, протитанкові навчання.
Символом бригади є козацькі списи, схрещені над морськими хвилями, що означає шану та повагу до героїчної історії держави, героїзм та відданість. І всі ці риси притаманні військовослужбовцям 56 Маріупольської мотопіхотної бригади.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *