Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Росія – екзистенційна загроза для США та НАТО – американський генерал

Командувач американськими силами в Європі Тод Волтерс назвав Росію найбільшою загрозою США і їхнім союзникам по НАТО.

"Росія залишається постійною екзистеційною загрозою США і нашим європейським союзникам", – заявив генерал Уолтерс, голова Європейського командування США і верховний головнокомандувач об’єднаних збройних сил НАТО в Європі, виступаючи у віртуальному форматі на симпозіумі Асоціації ВПС.

"Попри широке міжнародне засудження та економічні санкції, Росія й далі продовжує займатись дестабілізуючою і зловмисною діяльністю в усьому світі, причому значна частина цієї діяльності відбувається недалеко від дому", – продовжив генерал.

Волтерс додав, що Росія прагне зберегти сферу впливу радянської епохи, зберігаючи або розгортаючи сили для примусу сусідніх суверенних держав, що раніше входили до складу СРСР.

За його словами, в цій глобальній конкуренції Росія використовує нетрадиційні інструменти, такі як приватні військові компанії, зокрема, для залякування, ослаблення і поділу американських союзників і партнерів.

При цьому, за його словами, "перемога в нинішню епоху – це недопущення переростання глобальної конкуренції в глобальну війну".

Волтерс також підкреслив важливість збереження стабільності і безконфліктності Арктики.

"Однак Росія і Китай… продовжили мілітаризацію регіону і намагаються створити економічну основу для здійснення впливу на регіональне управління", – вказав він.

"Дії Росії та Китаю показують, наскільки важливо, щоб Європейське командування об’єдналося з нашими союзниками і партнерами для підтримки надійного арктичного стримування і збереження відкритості життєво важливих ліній комунікації через забезпечення безпеки проток між Гренландією, Ісландією і Сполученим Королівством", – підсумував американський командувач.

Дивіться також: Захід занепокоєний політичною кризою, яка розгортається у Грузії. Відео

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *