Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Команда ПМВ провела одноденний місійний спецкурс для вихованців Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ

26 лютого 2021 року, команда Пасторально-міграційного відділу УГКЦ провела одноденний місійний спецкурс для вихованців Київської Трьохсвятительської духовної семінарії УГКЦ.

«Сьогодні представники ПМВ і експерти презентують, чим живе наша Церква у сфері місійності. У світі є місця, де ми вже потребуємо священників: наприклад, Греція, Іспанія, ПАР. Всюди наші люди чекають на душпастиря», – зазначив Голова ПМВ Владика Степан Сус на початку зустрічі.

Голова ПМВ підкреслив, що для служіння за кордоном потрібно мати внутрішню готовність і бути певним щодо свого покликання. “Ви будете жити в іншому середовищі, можливо, не такому релігійному, в іншій країні, де священника можуть не сприймати. Треба бути внутрішньо готовим їхати на місії. Хто відчуватиме бажання служити нашим людям за кордоном – ми готові запропонувати різні варіанти, залежно від вашого сімейного статусу, знання мов та інших критеріїв”, – зауважив єпископ.

Заступник Голови ПМВ о. Андрій Гах презентував семінаристам діяльність ПМВ, розповів про напрями й особливості праці відділу, а секретар ПМВ о. Роман Ільницький – географію та статистику української діаспори та Церков у світі.

Референт зовнішніх зв’язків ПМВ о. Віталій Храбатин говорив про практичні аспекти служіння для мігранта і виклики перед Церквою, а також наголошував на місійному аспекті УГКЦ.

Своєю чергою, керівник департаменту адвокації та лобіювання інновацій Карітас України Григорій Селещук представив ситуацію з українськими мігрантами, переселенцями та біженцями.

Зазвичай Спецкурс місійного служіння, який ПМВ проводить уже 10 років для семінаристів передостаннього року навчання, триває влітку протягом тижня. На жаль, ситуація з поширенням коронавірусу не дозволила минулого року провести цей курс і зібрати спільно вихованців усіх семінарій УГКЦ. Тому в ПМВ вирішили організувати одноденний «експрес» курс окремо для кожної семінарії для ознайомлення з важливими аспектами служіння українцям греко-католикам поза межами України. Київська семінарія стала 5-ю, де команда ПМВ провела такий захід.

За матеріалами: ПВМ УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *