Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Королева закликає британців «думати про інших» і погоджуватися на щеплення від COVID-19

Британська королева Єлизавета Друга розповіла про своє щеплення від коронавірусу і закликала інших залучатися до вакцинації.

94-річна королева та її 99 річний чоловік принц Філіп з огляду на вік опинилися у першій хвилі імунізації у Великій Британії і отримали перші дози вакцини у січні.

Оприлюднену відеорозмову королеви з розповіддю про її щеплення розглядають як підтримку масової вакцинації, у ході якої вже понад 18 мільйонів британців отримали принаймні одну дозу.

Королева розмовляла з представниками національної системи охорони здоров’я, які відповідають за вакцинації в країні.

Британський уряд цього тижня повідомив, що 11%-15% британців мають побоювання чи застереження щодо щеплень на тлі намагань досягти якомога вищого рівня вакцинації, щоб подолати пандемію COVID-19.

«Очевидно, що це важко для людей, якщо вони ніколи не робили щеплень, бо їм треба думати про інших, радше ніж про себе», – сказала королева, назвавши темпи вакцинації у Британії найвищими у світі.

Дослідження у Британії показують більшу кількість тих, хто не бажає робити щеплення, серед представників етнічних меншин, зокрема серед чорношкірого населення.

Британські урядовці висловлювали стурбованість поширенням через інтернет неправдивої інформації про вакцини і щеплення.

Принц Філіп, якому у червні виповнюється 100 років, цього тижня опинився у лікарні з інфекцією, яка, згідно з офіційними повідомленнями, не пов’язана з коронавірусом.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *