Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

«Ніколи ми не втратимо Божої любові до нас», – митрополит Василій Семенюк у Неділю про блудного сина

28 лютого, що за церковним календарем є Неділею про блудного сина, владика Василій Семенюк Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський, здійснив душпастирський візит на парафію св. Софії, Премудрості Божої, міста Тернополя (масив “Дружба”), Тернопільського центрального деканату. Архиєпископ очолив Божественну Літургію, на якій йому співслужили настоятель храму та декан Тернопільський о. Віталій Козак та о. Нестор Шевчук.

Даючи духовні настанови під час проповіді, владика Василій сказав таке: «Нинішня притча про блудного сина показує безмежну любов, яку Бог має до нас, своїх дітей. Вона пригадує, що можна втратити всі Божі дари внаслідок грішного життя, але ніколи ми не втратимо Божої любові до нас, любові безкорисливої, беззастережної та безумовної. Саме усвідомлення цієї любові дозволило блудному синові не впасти в остаточну розпуку. Він розумів, що наробив помилок, багато втратив та все ж повернувся додому. Був настільки мудрим, що знав в якому напрямку потрібно повертатися, аби врятувати своє життя. Він знав, що існує дім, в якому б'ється любляче серце його батька. Це був його скарб, який він ще зберіг.

Кожен грішник, який навертається по-справжньому, переживає те саме. Як і блудний син він відкриває, що можна втратити всі дари отримані від Бога, але ніколи не можна втратити права на любов, якою Бог нас постійно обдаровує. Ми ніколи не втрачаємо права повернутися до Бога, навіть з найбільшого зіпсуття і моральної нужди. Все це можливе завдяки силі прощення та милосердної Божої любові».

Владика Василій здійснив Чин освячення новоспорудженого престолу. Відтак, привітав представників Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, адже саме храм св. Софії є духовним осередком для студентів та викладачів навчального закладу. У ході візиту відбулося також спілкування з духовенством та вірними, ознайомлення з потребами громади, благоустроєм храму, а також свято духовної пісні від семінаристів Тернопільської духовної семінарії.

tze.org.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *