Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

В Антикризовому центрі УГКЦ обговорили питання вакцинації проти Covid-19

1 березня 2021 року відбулася чергова робоча онлайн-зустріч Антикризового центру УГКЦ. В ході розмови учасники обговорили способи реагування Української Греко-Католицької Церкви на актуальні суспільні виклики, пов’язані з пандемією коронавірусу. Головною темою зустрічі було щеплення проти Covid-19.

В робочому засіданні Антикризового центру УГКЦ взяли участь о. Любомир Яворський, патріарший економ і очільник центру, владика Михайло Бубній, Голова Патріаршої комісії у справах монашества, с. Севастіяна Карвацька, Голова Комісії УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я, о. Олекса Петрів, керівник Департаменту зовнішніх зв’язків УГКЦ в Україні, о. Віталій Максимів, віце-економ Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ, о. Андрій Логін, директор «Шпиталю Шептицького», п. Андрій Васькович, президент міжнародного благодійного фонду «Карітас України», та п. Дзвінка Чайківська, генеральний секретар фонду, д-н Сергій Касянчук, директор Представництва Світового Конргесу Українців в Україні, о. Тарас Жеплінський, керівник Інформаційного відділу Департаменту інформації УГКЦ, і п. Мар’яна Микитюк, працівник патріаршого економату.

Присутні поділилися власним досвідом праці у місцях свого служіння, зокрема, в медичній, соціальній та душпастирській сферах, а також у сфері відносин з органами державної влади різних рівнів.

Одним з головних питань, яке обговорили учасники зустрічі, була нещодавно розпочата в Україні вакцинація проти Covid-19 вакциною AstraZeneca а також небажання чималої кількості осіб вакцинуватися. Разом з тим, в ході обговорення було наголошено на тому, що вакцинація в жодному разі не може бути примусовою. І кожна людина, якомога краще вивчивши ситуацію, мала б прийняти особисте рішення щодо щеплення.

Сьогоднішнє засідання Антикризового центру УГКЦ було першим у 2021 році. Наступну зустріч заплановано провести через два тижні.

Пригадуємо, що Антикризовий центр функціонує в Українській Греко-Католицькій Церкві з березня 2020 року. Метою його створення було об’єднання зусиль та координування ініціатив церковних структур різних рівнів, спрямованих на запобігання поширення Covid-19 та подолання наслідків пандемії.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *