Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Президент Європейської Ради Шарль Мішель закликав владу та опозицію у Грузії до політичного діалогу

Президент Європейської Ради Шарль Мішель закликав владу та опозицію у Грузії відновити політичний діалог. Про це Мішель заявив, перебуваючи з візитом у країні.

"Політична поляризація має припинитись. Уряд, як і будь-який уряд, має продемонструвати відповідальне лідерство. А опозиція має також зустріти виклики і конструктивно взяти участь в інтересах Грузії. Я закликав усі сторони здійснити деескалацію та разом відновити політичний діалог", – заявив Мішешь.

У понеділок також має відбутись зустрічь Мішеля із представниками уряду та опозиції.

Як повідомляє "Радіо Свобода", у Грузії Мішель відвідав адміністративну межу із Південною Осетією, яка не контролюється урядом Грузії. 2-го березня Шарль Мішель має відвідати Україну, де зустрінеться з президентом Володимиром Зеленським та планує поїздку на Донбас.

24-го лютого Державний департамент США заявив про крайню стурбованість з приводу арешту лідера найбільшої опозиційної партії Грузії «Єдиний національний рух» Ніки Мелії й інших представників опозиції.

У Вашингтоні закликали всі сторони «проявити стриманість і уникати будь-яких дій або риторики, які могли б призвести до ескалації напруженості або насильства».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *