Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Рада Церков обурена законопроєктом про сприяння азартним іграм і лотереям

Релігійні спільноти України різних конфесій сприймають законодавчу ініціативу № 2713-д як цинічну спробу лобізму в інтересах власників ігрового бізнесу в Україні.

Цей законопроєкт не лише позбавляє Державний бюджет України передбачених раніше надходжень, а й заохочує та накидає на наших співгромадян ярмо ігроманії шляхом запровадження послаблених умов оподаткування для організаторів азартних ігор і лотерей.

Про це зазначається у зверненні Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій, адресованому 2 березня 2021 року керівництву Верховної Ради та парламентських фракцій і груп.

«Висловлюємо своє глибоке обурення законодавчою ініціативою (проєкт № 2713-д), яка може призвести до ще більшого поширення серед населення України залежності від азартних ігор і лотерей, зубожіння та руйнації українських сімей через згубні наслідки ігроманії», – наголошується у зверненні ВРЦіРО, підписаному Главою УГКЦ Блаженнішим Святославом.

Азартні ігри не дарма були заборонені в Україні протягом останніх 11 років, адже, з огляду на бідність великої частини наших співгромадян та емоційну складову процесу гри на гроші, забирали у багатьох сімей останні заощадження та кидали чисельних ігроманів у боргові ями. Саме високе оподаткування азартних ігор і лотерей, як наслідок – мінімізація доступу до них широких верств населення, було головним аргументом ініціаторів легалізації ігрового бізнесу у Верховній Раді України IX скликання.

Тому така непослідовність викликає у багатьох віруючих громадян не лише здивування, а й справедливе обурення. Ухвалення законопроєкту № 2713-д засвідчить фактичне заохочення державою громадян до азартних ігор – морально шкідливої справи, яка здатна викликати хворобливу і руйнівну за наслідками залежність.

Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій закликає Верховну Раду України відхилити проєкт Закону № 2713-д про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування доходів від діяльності з організації та проведення азартних ігор і лотерей як такий, що є економічно недоцільним і небезпечним для морального здоров’я суспільства.

Джерело: ВРЦіРО

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *