Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

У річницю вбивства Нємцова Держдеп висловив стурбованість через нетерпимість Кремля до “усіх форм незалежного вираження”

Державний департамент США підтвердив “непохитне зобов’язання дотримуватись прав людини і основних свобод” у заяві щодо 6-ї річниці вбивства Бориса Нємцова.

“Ми продовжуємо бути глибоко стурбованими через зростаючу нетерпимість російського уряду до усіх форм незалежного вираження (all forms of independent expression- англ.). Ті, хто висловлюється за захист їхніх свобод та демократії в Росії, продовжують бути мішенню нападів і вбивств. Російський народ заслуговує кращого”, – йдеться у заяві Державного секретаря США Ентоні Блінкена.

“Борис присвятив своє життя створенню вільної і демократичної Росії. Пам’ять про нього продовжує жити", – заявив Блінкен у Twitter.

Російського опозиціонера Бориса Нємцова вбили у ніч на 28 лютого 2015 року на Великому Москворецькому мосту поблизу Кремля.

Сьогодні, 27 лютого, у день 6-тих роковин після його вбивства, у кількох російських містах відбулись заходи у пам’ять про політика. Зокрема в Москві, Архангельську, Санкт-Петербурзі, Омську, Тюмені, Новосибірську, Іркутську.

Посол США у Росії Джон Салліван, а також дипломати з Великобританії і деяких країн ЄС, напередодні зібрались на місці вбивства Бориса Нємцова, щоб покладанням квітів вшанувати пам’ять про нього. Про це повідомила у Твіттері речниця посольства США в Москві Ребекка Росс.

“Він лишається натхненням для багатьох, хто прагне до справедливості, прозорості та свободи”, – написала Ребекка Росс про Бориса Нємцова.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *