Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Запрошуємо християнську молодь взяти участь у євангелізаційному проєкті #за_пости

Щоденно впродовж перших трьох тижнів Великого посту слухайте науки від отців-блогерів, що душпастирюють у соціальних мережах.

Це євангелізаційний проєкт від Патріаршої комісії у справах молоді.

Після онлайн-реколекцій молодь матиме змогу взяти участь у реколекціях офлайн-формату в Патріаршому Домі у Львові та в реколекційних центрах своїх єпархій.

Відео катехизи з’являтимуться щоденно на інтернет ресурсах ДивенСвітуЖивого ТВ, та в профілях соціальних мереж реколектантів: заступника голови Патріаршої комісії у справах молоді УГКЦ отця Романа Демушаотця Тараса БровдіПадре Сержа.

«Сподіваємося, наша ініціатива, за участю популярних серед молоді духівників-блогерів, стане цінною пропозицією «однорідної» та якісної духовної формації і доступною для всіх: як для тих, які живуть активним християнським життям, так і для тих, які, можливо, ще є далеко від церкви. Однак, кожен матиме можливість познайомитись із Христом і Євангельською благовістю, навіть у соціальних мережах.

Віримо, що такі наші онлайн-реколекції, які є також відповіддю на виклики пов’язані з пандемією – сприятимуть атмосфері творення Єдиного Молодіжного Простору глобальної УГКЦ у його духовному вимірі, рівно ж як і побудові Синодальності Церкви у світлі постинодального поучення Christus Vivit,» – каже голова Патріаршої Комісії у справах Молоді УГКЦ отець Ростислав Пендюк.

dyvensvit.org

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *