Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Папа про ситуацію в М’янмі: щоб прагнення народу не були приглушені насильством

Папа про ситуацію в М’янмі: щоб прагнення народу не були приглушені насильством
Глава Католицької Церкви закликав до звільнення ув’язнених політичних лідерів та до гарантування молоді майбутнього, в якому ненависть поступиться місцем примиренню.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Наприкінці загальної аудієнції в середу, 3 березня 2021 р., Папа Франциск скерував свою думку до М’янми, країни, яку він відвідував восени 2017 року, де не припиняється протистояння після нещодавнього військового перевороту, зазначивши, що з цієї країни досі «приходять сумні новини про кровопролитні сутички з людськими втратами».

«Прагну привернути увагу влади до того, аби діалог переважив над репресіями, а гармонія – на незгодою. Звертаюся також із закликом до міжнародної спільноти, аби доклала зусилля для того, щоби прагнення народу М’янми не були заглушені насильством. Нехай же молоді цієї дорогої землі буде дано надію на майбутнє, в якому ненависть і несправедливість поступляться місцем зустрічі та примиренню. Повторюю, врешті, побажання, висловлене місяць тому: аби шлях до демократії, розпочатий М’янмою протягом останніх років, міг відновитися через конкретний жест звільнення різних ув’язнених політичних лідерів», – сказав Святіший Отець.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *