Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Папа просить молитися за успішне проведення подорожі до Іраку

Папа просить молитися за успішне проведення подорожі до Іраку
Нагадавши про невдалу спробу святого Івана Павла ІІ відвідати країну, Святіший Отець наголосив, що не можна вдруге розчарувати цей народ.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Середову зустріч з вірними, що відбувалася у форматі відеоконференції 3 березня 2021 р., Папа Франциск використав як нагоду, аби попросити молитовного супроводу під час його подорожі до Іраку. Перед тим, як попрощатися з глядачами та уділити їм своє благословення, він сказав:

«Якщо Бог дозволить, то післязавтра вирушу до Іраку з триденним паломництвом. Я віддавна прагну зустрітися з цим народом, який багато вистраждав, зустріти цю Церкву-мученицю на землі Авраама. Разом з іншими релігійними лідерами ми також зробимо черговий крок уперед у братерстві між віруючими. Прошу вас супроводити молитвами цю Апостольську подорож, аби вона могла відбутися якнайкраще та принести сподівані плоди. Іракський народ чекає на нас. Він чекав святого Івана Павла ІІ, якому було відмовлено в приїзді. Не можна вдруге розчаровувати народ. Молімося, аби ця подорож відбулася добре», – попросив Святіший Отець.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *