Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Папа привітав учасників презентації «Fratelli tutti», перекладеної мусульманами

Папа привітав учасників презентації «Fratelli tutti», перекладеної мусульманами
У Москві представлено російськомовне видання документа, що побачило світ у мусульманському видавництві «Медина».

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Вірю, що відкрите та щире зіставлення щодо тем, запропонованих у “Fratelli tutti”, може посприяти діалогові між релігіями. У дійсності, братерство народжується з факту визнання одного Отця. А якщо ми всі є дітьми одного Отця, то можемо називати одні одних братами й сестрами та відповідно жити», – пише Папа Франциск у своєму короткому посланні, адресованому учасникам презентації російського перекладу енцикліки, що в середу, 3 березня 2021 р., відбулося в Москві. За його словами, це «зробить її доступною великій кількості чоловіків і жінок доброї волі, які забажають ознайомитися з цим текстом».

Над виданням працювало мусульманське видавництво «Медина», залучивши науковий колектив Мусульманського Міжнародного Форуму. Праця, приготована під егідою Духовного управління мусульман РФ, побачила світ напередодні Христового Різдва. Глава Католицької Церкви зазначає, що «його вразив і порадував» той факт, що переклад приготували мусульмани.

«Думаю, що роздуми та діалог щодо цієї енцикліки стануть допомогою не лише в Російській Федерації, де діалог між християнами та мусульманами покликаний зростати, але для всього людського роду загалом. У дійсності, в глобалізованому та взаємопов’язаному світі, в якому ми живемо, жест, зроблений в одному куточку, відбивається в кожній іншій частині», – пише Папа.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *