Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

«Помолімося за тих, які нас нищили і вбивали», – Блаженніший Святослав в ефірі програми про Львівський псевдособор

Я б хотів дещо попросити: помоліться! Помоліться за всіх тих, хто постраждав. Помоліться за тих, які нас нищили і вбивали, за наших недругів і ворогів. Тому що Христос казав молитися і за ворогів. З таким проханням Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, звернувся до слухачів в ефірі програми Живого ТБ «Відкрита Церква», темою якої був Львівський псевдособор 1946 року.

«Помолімося і за тих, які стали жертвами радянської машини, куди б їх доля не занесла: чи то в православну сторону, чи то в сторону підпільної Церкви», – сказав Предстоятель.

Він попросив помолилися за всіх тих, які ще сьогодні відчувають рани у своєму серці, у своїй душі. «Помолімося за ті села, де сьогодні ще, можливо, існують напруги між православною громадою і греко-католицькою, щоб ми навчилися любити один одного і як брати вміли шанувати права, поважати думки один одного і разом, разом будувати спільне майбутнє», – додав Блаженніший Святослав.

«Нехай Господь Бог, Який є Господарем історії, Який є найвищим Суддею, але остаточно й милосердним Богом, має милосердя до всіх нас!» – підсумував Глава УГКЦ.

Читайте також: «Глава УГКЦ: Львівським псевдособором 1946 року Сталін принизив Руську Православну Церкву»

Пригадуємо, що у 2021 році Українська Греко-Католицька Церква спогадує 75-ті роковини драматичних подій Львівського псевдособору, який відбувався 8-10 березня 1946 року у Львові. З цієї нагоди в Києві заплановано ряд подій, однією з яких була тематична передача за участі Блаженнішого Святослава і д-ра Олега Турія.

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *