Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

У Патріаршому домі відбувся другий підсумковий семінар навчальної програми сімейного служіння «Від сім’ї до сім’ї. Зростати. Свідчити. Служити»

27 лютого у Патріаршому домі, що у Львові відбувся другий підсумковий семінар навчальної програми сімейного служіння “Від сім’ї до сім’ї. Зростати. Свідчити. Служити”. Організатор заходу – Патріарша Комісія УГКЦ у справах родини.

«У даному заході прийняли участь 15 подружніх пар  в тому числі і священничих з Львівської, Івано-Франківської, Самбірсько-Дрогобицької та Сокальсько-Жовківської єпархій, а також Луцького екзархату. Під час семінару подружжя представили свої свідчення по одній з трьох запропонованих тем (стосунки з батьками, вирішення конфліктів чи духовність сім'ї). Також усі присутні мали змогу побачити плани парафій учасників на ближчий рік по сімейному служінню», – розповіла організаторка семінару пані Христина Ковальчук.

Нагадаємо, що програма «Від сім’ї до сім’ї. Зростати, свідчити, служити» передбачає активне залучення подружніх пар-волонтерів для допомоги парохіяльним душпастирям в організації та проведенні зустрічей сімей на парафії. Для цього впродовж минулого року пари мали можливість отримати за допомогою семінарійних занять різні знання та навики про основні засади родинного життя та форми сімейного служіння. Такі програми дають надію на оживлення сімейного служіння у нашій Церкві, адже кожна сім'я, за словами папи Франциска, є малою "історією спасіння", через яку Бог продовжує об'являтися і спасати світ.

Більше про програму за посиланням: https://family-ugcc.org.ua/

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *