Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

В Івано-Франківську відбулося нагородження кращих учителів християнської етики

2 березня на оперативній нараді міський голова Руслан Марцінків нагородив переможців конкурсу «Учитель року курсу «Основи християнської етики»-2021», який вперше відбувся не тільки на міському, але й на Всеукраїнському рівні.

У конкурсі взяли участь восьмеро педагогів. Упродовж тижня тривало виконання завдань, одним із яких було написати педагогічне есе на духовно-моральну тематику. Тему конкурсанти обирали з декількох запропонованих шляхом жеребкування. Свою педагогічну майстерність учасники демонстрували у фаховому випробуванні «Майстер-клас».

За результатами випробувань та рішенням журі призові місця зайняли священнослужителі УГКЦ: перемогу здобув учитель ліцею №7 о. Василь Смицнюк. Лауреатами конкурсу стали учителі Католицького ліцею святого Василія Великого: о. Віталій Сенько та о. Іван Луцишин. А за краще знання Святого Письма нагородили о. Михайла Брика. За активну участь усі інші конкурсанти отримали спеціальні відзнаки.

«Це перший такий конкурс не лише у нашому місті, але й в Україні! І це зайвий раз доводить, що Івано-Франківськ є моральним і християнським містом. Щиро дякую за ваш внесок у духовне виховання молоді та майбутнє нашого міста! » – зазначив у своєму дописі у Facebook мер міста Руслан Марцінків.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://ugcc.if.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *