Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

На Франківщині на флагшток у музеї Степана Бандери виділили 1 мільйон гривень.

На будівництво монументального флагштока в Історико-меморіальному музеї Степана Бандери у Старому Угневі Івано-Франківська облрада передбачила у бюджеті 1 мільйон гривень. Планують спорудити 50-метровий монумент.

Фото http://museum.if.ua

Депутати підтримали фінансування будівництва монументального знака-флагштока на території музею ім. Степана Бандери під час засідання, на якому розглядали розподіл коштів бюджету розвитку. Розпорядником робіт визначили департамент розвитку громад та територій, дорожнього, житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Івано-Франківської ОДА.

Фото https://report.if.ua

Директор Івано-Франківського музею визвольної боротьби Ярослав Коретчук повідомив, що вартість проєкту спричинила значний резонанс.

«Ви мене засипали питаннями щодо того, що Івано-Франківська обласна рада виділила на флагшток в Історико-меморіальному музеї ім. Степана Бандери 1 мільйон гривень. І що ця сума надто колосальна. Чого я тільки не почув. І про корупцію, і що флагшток з маленької труби коштує кілька тисяч гривень. І звинувачення керівництва обласної ради й голови Олександра Сича», – зазначив Коретчук у дописі на своїй facebook-сторінці.

Він додав, що моніторив ціни флагшток, і 1 мільйона гривень може виявитися замало.

«Наголошу що флагшток у Музеї Бандери має мати висоту 50 метрів. 1 мільйона навіть буде замало», – йдеться в дописі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *