Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Помер багатолітній патріарший протодиякон УГКЦ Михайло Продиус.

На 64 році життя перестало битися серце багатолітнього патріаршого протодиякона Михайла Продиуса. Родині висловилюють глибокі співчуття, вірян закликали помолитися за душу новопредставленого, повідомили у Київській архиєпархії УГКЦ.

Фото https://askoldova-mohyla.org

Це був диякон, який гідно виконував своє служіння поряд багатьох єрархів УГКЦ, а зокрема він служив дияконом з Патріархами Мирославом-Іваном Кардиналом Любачівським, Любомиром Кардиналом Гузаром та Блаженнішим Святославом.

Останні роки свого життя Михайло Продиус служив у Київській архиєпархії УГКЦ. Зокрема дияконував у Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ у Києві та разом із єпископами відвідував багато парафій Київщини, Вінниччини, Житомирщини, Чернігівщини та Черкащини.

Фото www.facebook.com/stepan.sus.7

«Ми будемо усі сумувати за Вами, наш дорогий дияконе Михайло!! Сьогодні вся Церква супроводжує Вас молитвою.. Спочивайте з Богом!», – написав голова пасторально-міграційного відділу Патріаршої курії УГКЦ Степан Сус на своїй facebook-сторінці.

Про деталі похоронних богослужінь повідомлять згодом.

Зазначимо, Михайло Продиус народився на Львівщині, у селі Бринці. У Чин диякона його поставили 8 березень 1993 року. Був одружений, виховував двох дітей: сина Тараса та доньку Христину.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *