Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Розпочалася ХХІІІ Апостольська подорож Папи Франциска

Розпочалася ХХІІІ Апостольська подорож Папи Франциска
Святіший Отець відлетів до Іраку, де перебуватиме до наступного понеділка.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Після 15-місячної перерви у небо знову піднявся літак з Наступником святого Петра на борту. Вранці, 5 березня 2021 р., з Римського міжнародного аеропорту Фюмічіно злетів Airbus330 італійської авіакомпанії «Alitalia», який, здолавши три тисячі кілометрів, перетнувши повітряний простір Італії, Греції, Кіпру, Ізраїлю та Йорданії, після 4,5-годиного перельоту, доставить Святішого Отця та його супровід до Іраку, що стане 52-ю країною, яку він відвідає за період свого понтифікату, що розпочався 8 років тому.

Зустріч з іракськими біженцями

Поряд з молитвою в папській базиліці Santa Maria Maggiore перед подорожжю та після неї, міжнародні візити Папи Франциска мають ще одну особливість, якою є знак близькості та солідарності перед самим від’їздом. Так сталося і цього разу. Перед тим, як від’їхати з «Дому святої Марти» до аеропорту, Святіший Отець поспілкувався кілька хвилин з групою іракських біженців, які минулими роками прибули до Італії та якими опікуються Спільнота святого Еґідія та «Cooperativa Auxilium». Групу супроводжував Папський роздавач милостині кардинал Конрад Краєвський.

Здійснення давніх очікувань

Паломництво на землю праотця Авраама є 33-ю Апостольською подорожжю Папи Франциска. Це вперше Наступник святого Петра прибуває до цієї країни. Святий Іван Павло ІІ планував відвідати Ірак 1999 року, щоб саме з місця покликання Авраама розпочати прощу місцями спасіння, приурочену до Ювілею Двотисячоріччя. Про своє бажання відвідати цю країну Папа Франциск виразно заявив, зустрічаючись 2019 року з доброчинцями, які допомагають Східним Католицьким Церквам.

Програма першого дня

Прибуття Папи Франциска до міжнародного аеропорту Багдада заплановане на 14:00 місцевого часу (13:00 – київського). Перший день перебування в цій країні передбачає зустріч з представниками влади та громадянського суспільства в президентському палаці та з єпископами, духовенством, чернецтвом і катехитами у сиро-католицькому катедральному соборі. Резиденцією Святішого Отця, як звичайно, буде Апостольська нунціатура.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *