Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Відбулась зустріч Європейської філії Міжнародної комісії католицького в’язничного душпастирства

5 березня 2021 року відбулася відеоконференція Європейської філії Міжнародної комісії католицького в’язничного душпастирства. Зустріч головних капеланів європейських країн модерував доктор Райан ван Ейк, головний капелан Римо-Католицької Церкви у Міністерстві юстиції та безпеки Нідерландів, чільний європейський представник ICCPPC.

Головним доповідачем вебінару був о. Джордж Гаррісон (відповідальний за в'язничне капеланство в римській Дикастерії інтегрального розвитку людини).

Змістом зустрічі були рефлексії на продовження служіння в обставинах пандемії. Коротко отець Джордж Гаррісон розповів про підготування в дикастерії до візиту Святішого Отця до Іраку і про виклики та можливості для духовної опіки. Капелани представили події душпастирства в їхніх країнах і поділилися досвідом переживання обмежень карантину.

Пандемія COVID-19 посилила гуманітарні кризи та створила значні виклики правам людини. Майже 11 мільйонів ув'язнених утримуються у всьому світі в часто переповнених та антисанітарних умовах, без доступу до належної медичної допомоги та можливості практикувати соціальне дистанціювання і належну гігієну. Водночас у багатьох країнах у в'язницях було надмірно ускладнено доступ в'язнів і персоналу до необхідної пастирської підтримки. 

Далі отець Гаррісон зазначив значні зусилля дикастерії, щоб розуміння умов ув'язнення та того, як практика кримінальних покарань впливає на глобальну кризу в галузі охорони здоров’я, стала спонукою до пошуку рішень не лише для забезпечення прав і гідності людини під час пандемії, а й для віднайдення альтернатив ув’язненню. 

Також було прочитано Послання Святішого Отця Франциска на Великий піст 2021 року під назвою: «Ось ми піднімаємось до Єрусалиму» (Мт. 20, 18). Великий піст: час оновлення віри, надії та любові. Учасники зустрічі поділилися тим, що найбільше надихнуло у посланні та який "найкращий спосіб" відновити віру, надію та любов у в'язницях, особливо в цей період пандемії Covid-19. Після взаємних слів підбадьорення зустріч завершилася спільною молитвою.

Пенітенціарне душпастирство УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *