Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Freedom House: пандемія сприяла придушенню свободи у світі

Міжнародна правозахисна організація Freedom House заявила, що пандемія коронавірусної інфекції, а також економічна невизначеність та конфлікти у всьому світі сприяли падінню рівня свободи у світі в 2020 році.

У щорічному звіті, опублікованому 3 березня, базована у Вашингтоні організація зазначила, що кількість країн, визначених як «не вільні», перебуває на найвищому рівні за 15 років. В огляді за окремими країнами зазначається, що Киргизстан і Білорусь потрапили до числа країн, що зафіксували найбільші втрати в оцінках політичних прав та громадянських свобод. Натомість Північна Македонія потрапила до числа країн, що зафіксували найбільші успіхи.

У звіті було знижений рейтинг свободи 73 країн. Ідеться не лише про авторитарні країни, такі, як Китай, Білорусь чи Венесуела, але й про «проблемні демократії», такі, як США чи Індія.

Україна в звіті Freedom House перебуває серед «частково вільних» країн. Водночас як «не вільні» позначені окуповані або контрольовані Росією частини України – Крим та окремі райони Донецької та Луганської областей.

У звіті зазначається, що в 2020 році «захисники демократії зазнали великих нових втрат у своїй боротьбі з авторитарними ворогами, змінивши міжнародний баланс на користь тиранії». «Чинні лідери дедалі частіше застосовували силу, щоб розчавити опонентів і зводити порахунки, іноді в ім’я громадського здоров’я, натомість переслідуваним активістам, яким бракувало ефективної міжнародної підтримки, загрожували суворі тюремні вироки, тортури чи вбивства», – мовиться в повідомленні.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *