Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Папа Франциск зустрівся з представниками «Scholas Occurrentes» в Багдаді

Папа Франциск зустрівся з представниками «Scholas Occurrentes» в Багдаді
Завершуючи перший день свого візиту до Іраку, Папа Франциск зустрівся з представниками мережі «Scholas Occurrentes» в цій країні. Студенти розповіли йому про свої мрії, а він закликав їх зберігати надію.

Vatican News

Наприкінці першого дня Апостольської подорожі в Іраку, 5 березня 2021 р., Святіший Отець взяв участь у ще одній зустрічі: ввечері, повернувшись до Апостольської Нунціатури в Багдаді, він прийняв кількох молодих людей, які беруть участь у програмах Папської фундації «Scholas Ocurrentes» у Багдаді. Ця організація об’єднує освітні реалії різних культур і релігій, а в її витоків лежить ініціатива Папи Франциска.

Про це повідомила прес-служба Святого Престолу, зазначаючи, що «молоді люди були представниками різних релігійних конфесій, присутніх в країні, а їх супроводжував координатор італійського відділу цієї організації Маріо Дель Верме. Під час розмови з Папою молоді люди розповіли йому про свої мрії на майбутнє, а «Святіший Отець закликав їх надіятися і шукати зірки, які можуть провадити їх на їхньому шляху».

«Scholas Occurrentes» (Школи зустрічі) – це міжнародна організація Папського права, створена за ініціативою Папи Франциска. Вона присутня в 190 країнах і через свою мережу включає понад 500 000 навчальних закладів. Її місія полягає в тому, аби  сприяти інтеграції всіх учнів у світі за допомогою технологічних, спортивних та мистецьких ініціатив, що сприяють вихованню культури зустрічі.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *