Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

У Водолазній школі ВМС ЗС України триває базовий курс фахової водолазної підготовки

У Водолазній школі ВМС ЗС України триває базовий курс фахової водолазної підготовки майбутніх фахівців водолазної справи. Метою курсу є навчання за спеціальністю та отримання базового кваліфікаційного рівня. Курс триває протягом майже двох місяців та включає в себе теоретичну і спеціальну фізичну підготовку. Друга половина навчання складається, здебільшого, з практичного виконання вправ і водолазних спусків.
Розпочинається навчання з опанування навичок володіння водолазним спорядженням в умовах басейну. В подальшому вправи виконуються на відкритій воді, де відпрацьовують командні дії у складі водолазного підрозділу на водолазній станції. Зокрема, водолази виконують різні завдання під водою, а саме: орієнтування, робота з ручним водолазним інструментом, обстеження морської ділянки порту, пошук вибухонебезпечних предметів тощо. В обов’язковому порядку курсанти навчаються надавати допомогу під водою у разі виходу з ладу власного водолазного спорядження, або спорядження іншого військовослужбовця. Мінімальна кількість тренувань під водою, під час навчання в школі, складає не менше 650 хвилин, з яких 500 хвилин курсанти проводять на глибинах до 25 метрів і 100 хвилин на 25-30 метрах глибини.
По закінченню курсу навчання, випускники Водолазної школи отримують рівень професійної підготовки, який надає їм можливість працювати за відповідним фахом як у складі національного флоту, так і в інших силових та споріднених відомствах України.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *