Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Івано-франківський архикатедральний хор «Кредо» урочисто відзначив тридцятирічний ювілей

7 березня 2021 року архиєпископ і митрополит Івано-Франківський Володимир Війтишин очолив Божественну Літургію в головній святині міста. Нагодою урочистих богослужінь став ювілей – тридцятиріччя камерного хору «Кредо» архикатедрального і митрополичого собору Воскресіння Христового.

По завершенні Архиєрейської Божественної Літургії, митрополит Володимир спільно з настоятелем собору прот. Юрієм Новицьким, канцлером Курії о. Віталієм Федуном та всіма присутніми привітали камерний хор «Кредо» архикатедрального і митрополичого собору Воскресіння Христового. Владика Володимир зазначив, що 12 лютого багатолітньому хору виповнилось тридцять років з дня заснування, а тому представники хору мають чималий досвід спільного служіння з чисельними архиєреями, які молились в головній святині міста Івано-Франківська.

Згодом, о. Віталій Федун зачитав привітальну патріаршу грамоту від Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава Шевчука, а також митрополичу грамоту Владики Володимира Війтишина з нагоди ювілею хору.

Довідка:

Хор заснований 12 лютого 1990 року при катедральному соборі відразу після легалізації Греко-Католицької Церкви. Репертуар хору складає духовна хорова спадщина українських та закордонних композиторів, твори сучасних композиторів, обробки народних пісень. В 1996 р. хор з благодійною місією побував у Німеччині, був учасником ювілейних святкувань 400-річчя Берестейської унії та концерту української хорової музики в Римі, фестивалю духовної музики в Угорщині. В 1998, 2003, 2012, 2017 роках колектив представляв українську церковну хорову культуру на святкуваннях Днів Східної Європи в м. Трір (Німеччина). Хор «Кредо» – дипломант Міжнародного конкурсу хорової музики в м. Лланголлен (Великобританія, 1998 р.), учасник Міжнародного фестивалю духовної музики в м. Кошиці (Словаччина, 1998 р.), міжнародних фестивалів в Німеччині, Угорщині, Франції (2000 р.) У 2001 р. хор брав участь в урочистій Літургії з нагоди приїзду Святішого Отця Папи Римського Івана Павла II в м. Києві. У 2003 р. «Кредо» нагороджено двома золотими дипломами в різних номінаціях на VI Міжнародному конкурсі хорової музики в Австрії, у 2004 р. – золотим дипломом та срібною медаллю на III Всесвітній хоровій олімпіаді в Німеччині. Хор «Кредо» – лауреат конкурсу духовної музики в Римі (2005 р.). Керівник хору – Жанна Зваричук.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://ugcc.if.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *