Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Карітас-Київ просить допомоги у харчуванні потребуючих та бездомних

«Благодійний фонд «Карітас-Київ» надає гаряче харчування для потребуючих та бездомних. Зокрема, це люди, які не мають можливості забезпечити себе і потерпають від голоду – літні люди, безхатченки, люди з інвалідністю», – повідомляє о. Роман Сиротич, директор Карітас-Київ.

Гарячі обіди готуються у Благодійній кухні Карітас-Київ та вивозяться на вулицю, де безхатченки та люди, що потребують мають можливість з’їсти гарячу їжу. Вже надано понад 1000 обідів.

Харчування відбувається за адресою – м. Київ, вул. Курнатовського, 7 щовівторка та щочетверга з 14.00 до 15.00.

Поки-що, через обмежені можливості, змушені робити це лише двічі на тиждень – у вівторок і четвер по 80 обідів, але маємо надію, що за підтримки добрих людей вдасться збільшити частоту харчування та кількість обідів. Тому звертаємося з проханням допомоги до усіх людей доброї волі.

Кошти можна перерахувати на окремий розрахунковий рахунок через Приват24 у розділі – платежі за реквізитами. Це не займе багато вашого часу – до 3 хв. Кожна пожертва – це служіння і допомога тим, хто цього потребує.

БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ «БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «КАРІТАС – КИЇВ»

Код ЄДРПОУ 21477781   

Рахунок (IBAN) UA363253650000026004030299143

в АТ «КРЕДОБАНК» м. Київ

Призначення платежу – благодійний внесок

За наявності питань просимо звертатися syrotych@ukr.net

Ваш внесок – це більше ніж шматок хліба тому, хто потребує. Це турбота,  тепло, яке зігріває душу, це відновлена віра в людей, які поруч, це впевненість у тому, що тебе розуміють, підтримують, цінують і поважають твій вік та гідність. А що найважливіше – це здійснення нашого християнського обов’язку та втілення нашої віри. Бог винагородить кожного сторицею.

«Пандемія відкинула багатьох людей за межу виживання, а особливо одиноких людей похилого віку та осіб, які опинилися у складних життєвих обставинах. Карітас постійно підтримує людей, які цього потребують. Для нас важливо показати, що не зважаючи на вік чи життєву ситуацію – кожна людина має гідність, що Господь Бог пам’ятає про неї через нас з Вами», – розповідає директор Благодійного фонду «Карітас-Київ» о. Роман Сиротич.

Давайте творити добро разом!!! Бо кожен, хто бере – наповнює руку, а той, хто дає – наповнює серце! https://caritas-kiev.org.ua/

Пресслужба Карітас-Київ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *