Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Угорщина: радість Церкви через намір Папи прихати на Євхаристійний Конгрес

Угорщина: радість Церкви через намір Папи прихати на Євхаристійний Конгрес
Це буде великим заохоченням для нас: так єпископат Угорщини прокоментував слова Папи, який спілкуючись із журналістами під час перельоту з Багдада до Риму сказав, що повинен взяти участь у завершальній Святій Месі з нагоди Міжнародного Євхаристійного Конгресу.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«З великою радістю ми отримали повідомлення про те, що Святіший Отець оголосив про своє рішення прибути до Будапешта на Святу Месу з нагоди завершення 52-го Міжнародного Євхаристійного Конгресу», – читаємо у заяві Єпископської Конференції Угорщини, поширеній після того, як була оприлюднена розмова Папи Франциска з журналістами на борту літака, проведена під час повернення до Ватикану після Апостольської подорожі до Іраку.

Міжнародний Євхаристійний Конгрес запланований у Будапешті від 5 по 12 вересня 2021 року. Спочатку його планувалося провести у вересні минулого року, але через спалах пандемії було перенесено на один рік. Метою конгресу є утвердження вірних у вірі та поглиблення єдності з Христом і з ближніми через поглиблення таємниці Господньої присутності в Пресвятій Євхаристії. «Ми впевнені, що присутність Святішого Отця буде великим заохоченням і духовним скріпленням для нас усіх і для учасників Євхаристійного Конгресу», – заявили угорські єпископи.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *