Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Кожна третя жінка у світі зазнавала насильства – ВООЗ

736 мільйонів жінок у світі зазнавали фізичного чи сексуального насильства впродовж свого життя. Про це йдеться у доповіді ВООЗ.

Молоді жінки є в групі найбільшого ризику. Чверть жінок у віці 15-24 роки, які перебували в стосунках, ставали жертвою насильства з боку свого партнера.

Найбільше жінки зазнають насильства в Океанії, Південній Азії та Південній Африці, де 33% – 51% жінок у віці 15-49 років потерпають від насильства з боку свого партнера. Найнижчий рівень насильства – в Європі (16-23%), Центральній Азії (18%) Східній Азії (20%) та Південно-Східній Азії (21%). В Північній Америці цей показник становить 25%.

Ця доповідь, проведена за ініціативою робочої групи ООН, стала наймасштабнішим дослідженням насильства проти жінок за всю історію. Дослідження стосується періоду з 2000 по 2018 роки і не охоплює період пандемії COVID-19.

Дослідники заявляють, що карантинні обмеження часів пандемії погіршили ситуацію і створили «тіньову пандемію» насильства.

«Надзвичайно непокоїть, що це збочене насильство, яке вчиняють чоловіки проти жінок, не лише триває без змін, але є найгіршим для молодих жінок віком 15-24 роки, які також можуть бути молодими матерями. І ця ситуація виникла до обмежень на пересування, введених у час пандемії, – говорить виконавчий директор ООН у справах жінок Фамзіль Мламбо-Нгука. – Ми знаємо, що низка подій пов‘язаних з COVID-19 призвели до «тіньової пандемії» із збільшенням повідомлень про насильство різних видів проти жінок та дівчат. Кожен уряд має вжити потужних заходів, щоб це вирішити і долучити до цього рішення жінок».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *