Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Голова ПМВ у Мадриді зустрівся з представниками українських організацій Іспанії

У рамках душпастирського візиту до Іспанії голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ владика Степан Сус у Мадриді зустрівся з українськими громадськими організаціями та активістами, зокрема головою ГО «Українська громада Іспанії за права, честь, гідність українців» Юрієм Чопиком, очільницею товариства “Код нації” Мирославою Кавацюк та головою творчого об’єднання “Наше слово” Галиною Коризмою.

Учасники обговорили виклики, які стоять перед українською громадою Мадрида, діяльність українознавчих гуртків, питання вивчення рідної мови. Також йшлося про співпрацю громадських організацій з УГКЦ в Іспанії.

«Ми повинні свідчити про єдність української громади тут, в Іспанії, уникати помилок, які часто допускаються тоді, коли громадські організації стають закритими для нових членів. Маємо бути живими організаціями, щоб інші українці, які живуть у Мадриді і не є активними у громадському чи навіть церковному житті, через наші вчинки та добрий приклад хотіли теж долучатись до багатьох хороших проєктів», – зазначив голова ПМВ у промові до присутніх.

pmv.ugcc.org.ua

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *