Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Представники SNMCMG2 обговорили безпекову ситуацію з українськими колегами

До Одеського морського порту зайшли кораблі Другої протимінної групи НАТО. В рамках дружнього візиту відбулася протокольна зустріч, де були обговорені перспективні плани подальшої співпраці для покращення взаємосумісності.
Офіцери обговорили безпекову ситуацію в Азово-Чорноморському регіоні та
важливість присутності кораблів військово-морських сил країн-членів Альянсу. Як наголосив командир походу, командир SNMCMG2 капітан 1 рангу Юсуф Карагулле – це сприяє покращенню безпекової ситуації в акваторії Чорного моря.
Українські військові моряки проінформували наших партнерів про розвиток спроможностей ВМС ЗС України, зокрема про підсилення корабельно-катерного складу та питання розвитку протимінної діяльності в басейні Чорного та Азовського морів.
ТВО Командувача ВМС ЗС України Андрій Тарасов: "Відповідно до стратегії розвитку ВМС ми відроджуємо свій потенціал , вже мова йде про відновлення нашої участі в операціях НАТО. Зокрема, отримані нами патрульні катери типу айленд зараз завершують свою підготовку, і ми плануємо їх представти для оцінки взаємосумісності для подальшої участі в операції НАТО "Морський охоронець" в Середземному морі."
Наприкінці зустріч відбувся традиційний обмін сувенірами та подарунками на пам'ять.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *