Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Спільнота «Подружні зустрічі» провела реколекції для тринадцяти подружніх пар

7 березня, в Марійському духовному центрі «Зарваниця» завершилися триденні реколекції для подружніх пар, організовані Тернопільським осередком спільноти «Подружні зустрічі» та національними лідерами п. Богданом та п. Ольгою Чайківськими.

Участь у цьому знаковому часі духовної віднови взяло тринадцять подружжів, в тому числі й священичі, та  три пари аніматорів.

Важливо, що у Великий піст виникає зацікавленість цим рухом, адже кожна пара, відвідавши таку зустріч, може почерпнути щось нове й особливе для себе. «Реколекції завершились, а почуття переповнюють. Відчуваємо радість, спокій, вдячність. Ми щасливі…» – висловлюють свої почуття організатори.

Духовний супровід здійснювали голова комісії в справах родини Тернопільсько-Зборівської архиєпархії о. Мирон Сачик  та сотрудник МДЦ «Зарваниця» о. Микола Медюх. Окрім духовних вправ, живого діалогу в спільноті, подружні пари приступили до Святих Таїнств, відвідували святині Марійського духовного центру,  молились біля Зарваницької чудотворної ікони Матері Божої у парафіяльному храмі. Особливою стала традиція участі в урочистій Божественній Літургії, якою завершується час перебування учасників у святому місці.

«Це свіжий подих, щоб нагадати собі, хто ми є один для одного; це хороша зупинка від щоденного побуту; це новий досвід, який ми запам'ятаємо на довго…» – поділилися враженнями учасники реколекцій.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://zarvanytsya.org

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *