Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

В Данії призупинили застосування вакцини компанії AstraZeneca

Регулятор в сфері охорони здоров‘я Данії призупинив на 14 днів застосування вакцини проти COVID-19, виробництва AstraZeneca, після повідомлень про те, що у деяких пацієнтів після щеплення спостерігалось утворення згустків крові.

«Ми та Данське медичне агентство маємо відповісти на повідомлення про можливі серйозні побічні ефекти як в Данії, так і в інших європейських країнах», – заявив директор Данського управління з охорони здоров‘я Сорен Брьостром.

Влада Данії проведе дослідження вакцини. Подібне рішення про призупинку використання цієї вакцини прийняла і Ісландія.

Раніше в Австрії було призупинено використання поставки ABV5300 вакцини AstraZeneca, після того, як у вакцинованої особи виявили тромбоз. Ця людина померла.

В середу Європейська медична агенція заявила про те, що «наразі відсутні свідчення, що ця вакцинація спричинила такі стани, які не наводяться серед побічних ефектів вакцини».

В компанії заявляють, що безпека пацієнтів є пріоритетом і вказують на ретельні клінічні випробування, які пройшла вакцина.

«Безпека пацієнтів – найвищий пріоритет AstraZeneca, – заявив речник компанії. – Регулятори мають чіткі та суворі стандарт ефективності та безпеки при схваленні нового препарату і це включає вакцину AstraZeneca від COVID-19».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *