Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Бурштинських комунальників оштрафували на 40 тисяч за скиди стоків у Дністер.

У Бурштині на Прикарпатті комунальне підприємство «Житловик» не дотримувалося технологічного регламенту роботи очисних споруд, що призвело у листопаді 2020 року до наднормативного скиду забруднювальних речовин зі зворотними водами у Дністер. Про це сьогодні, 11 березня, повідомила Державна екологічна інспекція Карпатського округу.

Фото https://suspilne.media

Екоінспектори Карпатського округу провела три позапланові перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства. Зокрема, відібрали проби зворотних вод КП «Житловик» та поверхневих вод Дністра вище та нижче скиду по течії.

Лабораторні дослідження зафіксували перевищення нормативів гранично допустимих скидів одразу по декількох речовинах.

Шкоду довкіллю оцінили у 38 тисяч 516 гривень. Наразі підприємству виставили претензію для добровільного відшкодування збитків.

Фото https://suspilne.media

Зазначимо, очисні споруди КП «Житловик» розташовані у с.Німшин Галицького району Івано-Франківської області. Саме сюди течуть усі стоки з Бурштина, щоб пройти кілька етапів очищення. Торік на початку листопада АТ «Прикарпаттяобленерго» попередило КП «Житловик» про ризик від’єднання очисних споруд в Німшині через борг у 2 мільйони гривень перед держпідприємством зовнішньоекономічної діяльності «Укрінтеренерго».

За інформацією міської голови Роксолани Джури, вишукати у бюджеті ці кошти одразу не було можливості. До цього у 2020 році міьска рада уже дотувала підприємство на понад 5 мільйонів гривень.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *