Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Італія планує ввести карантинні обмеження на Великодні свята

Італія планує запровадити карантинні обмеження для того, щоб стримати поширення коронавірусу під час Великодніх свят. В проекті відповідної урядової постанови, про яку першим повідомив Reuters, передбачено введення обмежень з 3 по 5 квітня.

На цей час припинять роботу крамниці, які не вважаються життєво важливими, а мешканцям можна буде виходити зі своїх осель лише для поїздок на роботу, з оздоровчою метою а також у випадку надзвичайної ситуації. Буде запроваджено обмеження на пересування між містами а також зачинено бари та ресторани.

Кількість смертей від коронавірусу в Італії перевищила 100 000 цього тижня. Італія стала шостою за кількістю жертв від хвороби після США, Бразилії, Мексики, Індії та Великої Британії.

Минулого місяця карантинні заходи було подовжено в Ірландії, на тлі поширення в країні більш заразного штаму вірусу. В Ірландії обмеження триватимуть до Великодніх свят. Згідно з обмеженнями, мешканці Ірландії не повинні віддалятись від своєї оселі більше ніж на 5 кілометрів. Після Великодня, Ірландія планує зняти обмеження і повністю поновити очне навчання у школах.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *