Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Медичні капелани протягом десяти днів проходили кваліфікаційний вишкіл

11 березня 2021 року завершився ІІІ блок освітньої програми для медичних капеланів, організованої Комісією УГКЦ у справах душпастирства охорони здоров’я. У програмі взяли участь восьмеро капеланів УГКЦ та двоє медичних капеланів ПЦУ.

Протягом десяти днів викладачами були фахові практикуючі медичні капелани УГКЦ, які проходили вишкіл в Австрії, зокрема: координатор курсу, медкапелан, викладач о.Ruslan Pyasta, медичний капелан, викладач курсу «Душпастрство охорони здоров’я»о.Тарас Рисей  та діючий медичний капелан в Австрії о. Віталій Микитин.

Вагому підтримку та допомогу надали також психолог Олег Саламон о.–у (супервізії), президент Асоціації капеланів в охороні здоров’я України, професор, завідувач кафедри в Національному університеті охорони здоров‘я України ім. П.Л.Шупика Сергій Убогов та доктор, викладач Львівського медичного коледжу післядипломної освіти Ярослав Балко, за що організатори висловлюють вдячність

З новими знаннями і навиками, сповнені запалу та енергії студенти-медичні капелани повернулись до місць здійснення свого служіння, щоб на практиці застосовувати здобуті знання на Славу Божу. Наступний блок вишколу планується в травні.

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами http://zdorovia.ugcc.org.ua

 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *