Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Проєкт «Сприяння у доступі до медичного обладнання для соціально незахищених верств населення»

Історія інвалідного візка одночасно і стародавня і порівняно новітня. Перші вироби цього типу з’явилися, найімовірніше, ще до нашої ери в Стародавньому Єгипті. Черговий поштовх до розвитку візкового виробництва – Перша світова війна. Сучасний інвалідний візок, керований самим хворим, винайшов Емік Авагян, який сам з народження був людиною з інвалідністю. В 1961 року президент США Джон Кенеді удостоїв його нагороди за неоціненний внесок у вирішенні проблем всесвітнього значення.

Ставлення до візків їх володарів – це непроста справа і головний біль психологів. У багатьох випадках людські трагедії викликані саме втратою здатності самостійно пересуватися, а повоєнний розвиток індустрії інвалідної техніки взагалі і колясок зокрема робить саме коляску її уречевленим втіленням. Людина не може – в буквальному сенсі слова кроку без неї ступити, і як раз за це її ненавидить.

Інвалідний візок пройшов довгий шлях. В свій час він був рідкістю, ознакою розкоші. Але ось настає час повсюдного поширення візків. З одного боку, новітня історія візка позбавляє величезну кількість людей багатьох серйозних проблем, а з іншого – породжує нові смисли. І нові переживання. Людина на візку, згідно філософії нового часу – герой, і він мужньо і бадьоро воює зі своєю хворобою.

Завдяки проекту «Сприяння у доступі до медичного обладнання для соціально незахищених верств населення», Ви маєте прекрасну можливість випозичати, в тимчасове користування, інвалідні візки і багато іншого медико-реабілітаційного обладнання.

Звертайтесь в благодійний фонд «Карітас Харків» і ми Вам допоможемо!

Детальна інформація: +380950429305; +380675605580.

Де? – вул. Плеханівська, 18 (готель «Старт», 5 поверх)

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *