Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Путін нападе. Але це не точно

23:44 12/03/2021

Публікуємо нову статтю від українського Патріота та блогера з псевдо “Фашик Донецький”.

Автор стверджує, що головна мета його творчої роботи: “не дати окупантам забути – ми вас бачимо і ми всі пам’ятаємо”.

Так і є… Все як завжди, чітко і влучно… (ІАЦ)

Поки рф продовжує нагнітати ситуацію на окупованих, використовуючи пропаганду і всіх можливих агентів впливу, включаючи тих, хто перебуває в Україні, ззовні окупації, пропоную на коліні, тупо на кухні, зробити коротку аналітику можливості або ймовірності вторгнення рф, без емоцій.

Почнемо. Отже, хмари згущуються над рф: є купа проблем, які потрібно вирішувати вчора, але вирішувати і не хочеться, і немає чим. Станом на зараз, без урахування того, що рф з хворої голови на здорову хоче все перекласти, звинувативши в можливому вторгненню в Україну, у кремля є наступні проблеми:

Крим, ситуація з водопостачанням. Жопа повна. Води немає, снігу немає, дощів немає, водосховища обміліли, укри воду не дають і не збираються, підконтрольний уряд поставити теж не виходить, влітку можлива гуманітарна катастрофа;

Проблеми з водою на окупованій частині Луганської області. Через порізку і зупинки шахт агентами СБУ, тобто місцевими дикунами, вода пішла і йде під землю, обміліли річки, а також водосховища, фахівців, спроможних вирішити проблеми – немає, грошей на фахівців немає, обладнання також немає. Отже можлива екологічна катастрофа вже цього літа;

Екологія на окупованій частині Донецької області теж: Юнком, Горлівка, підземні води і газ в підвалах Горлівки, Резніков запропонував МАГАТЕ подивитися шо ж там з радіацією, ДКЗХВ в Донецьку – все це проблеми, для яких немає грошей, обладнання та фахівців + бажання Москви вирішувати їх.

Автор ї*анувся? Не може путин напасти через екологію? Забийте в пошуку «гуманітарна інтервенція», посміємося разом. До речі, вищезгаданий термін відмінно лягає в тезу Криму – «війна заради води мирним жителям» звучить набагато краще, ніж «рф вторглася в Херсонську область». Чи я не правий?

Продовжимо. З “горящих” проблем, які потрібно гасити в терміновому порядку в рф також присутнє відсутність перемог як таких: «з вакциною» все погано, шпигунів пакують як кошенят по всьому світові і видворяють послів, постійні провали гру рф, Білорусь навіть не дали окупувати “в білу” і у війні Азербайджану з Вірменією дивом вдалося уникнути тотального ураження, проклятий «північний потік» не дають добудувати, пропагандистські тв канали в Україні закривають. Коротше, тотальне приниження по всіх фронтах + Маск змусив стрибати на батуті і без нього роскоксмос (не помилка). Де перемогу взяти дідові? Дівятамая скоро, пора б уже.

Маленька переможна війна з країнами НАТО – не варіант. На Грузію вдруге напасти ссикотно. Хто залишається в якості того, кого можна «позащіщать»? Отож.

Також додайте сюди фактор весни і того, що дід реально поплив мізками + що це показують на рос тв.

Картина виходить так собі? Не сперечаюсь. Але давайте дивитися на речі реально.

Зараз не 2014 рік, а значить штурм Грозного здасться армії рф грою в сніжки;

Армія України має і тих, хто вже в її рядах служать + мають бойовий досвід, і резерв;

Резерв армії України – це не лише добровольці і ветерани. Це відродження волонтерського руху на рівні 2014 року. А значить, проблем з поставками всіляких ніштяків не буде + в освітленні військових дій;

Пройдено точку неповернення і психологічну невпевненість в рядах українців, які були неготові вбивати росіян. Зараз питання тупо в кількості, яку потрібно знищити, щоб ці е*нуті нарешті від’ї*ались від нас;

Випадково напасти у рф не вийде – в українців 7 років досвіду в протистоянні з роспропагандою. І цей досвід успішний. Що б хто не казав, але українська контрпропаганда, якщо порівнювати її в протистоянні з геббельсівщиною, нагадує кволого очкарика, який однією рукою боксує з биком на кшталт Валуєва вже 7 раундів і періодично відправляє оте одоробло, яке ще й наколоте анаболиками, в нокдаун і постійно бурчить «курррва, твоє щастя, шо мені вихованість забороняє тебе відмудохати так, шоб ти від слова «Україна» чи від синьо-жовтих кольорів ходив під себе півроку».

Висновок. Отже, чи нападе орда цієї весни? Гадки не маю. Особисто моя думка – навряд чи. Причина – за Донбас і за вторгнення корисні санкції можуть загнати рф в кам’яний вік. Вторгнення в Україну знесе самого путина, бо у оточення ВВХ відберуть все, що вони накрали непосильною працею і пацани цього точно не пробачать.

З іншого ж боку, шукати логіку у вчинках рф – марна справа. І фішка не в загадковості або хитрих планах, неа. Фішка в тому, що логіку вчинків ї*анутих розуміє тільки такий самий ї*анутий. І все.

Ні, я не пропоную топати в магаз і про всяк випадок купити пару ящиків консервів.

Я пропоную тримати голову холодною і просто змиритися з тим, що санкції санкціями, але рф розуміє лише мову сили, всі інші аргументи москва сприймає як слабкість (напоминаю, кто москву крестил, тот москву и отпоет).

Мораль. Карфаген должен быть разрушен. Конец.

Фашик Донецький

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *