Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Віртуальна зустріч з нагоди відкриття спеціального року «Сім’я Amoris laetitia»

Віртуальна зустріч з нагоди відкриття спеціального року «Сім’я Amoris laetitia»
Дикастерія в справах мирян, сім’ї та захисту життя, Римська дієцезія та Папський Богословський Інститут ім. Івана Павла ІІ запрошують на он-лайн захід, присвячений п’ятій річниці Апостольської напоумлення «Amoris laetitia».

Світлана Духович – Ватикан

«Наша щоденна любов» – таку тему матиме віртуальна зустріч, що відбудеться 19 березня 2021 р., і відкриє низку заходів, присвячених спеціальному Рокові «Сім’я Amoris laetitia», ініційованому Святішим Отцем з нагоди п’ятої річниці Апостольського напоумлення Amoris laetitia (Радість любові) про красу та радість сімейної любові. Організатори цієї зустрічі – Дикастерія в справах мирян, сім’ї та захисту життя, Римська дієцезія та Папський Богословський Інститут ім. Івана Павла ІІ – зазначають у своєму комюніке, що їхня мета полягає в тому, аби завдяки душпастирським та богословським роздумам зробити внесок у Всесвітню зустріч сімей, заплановану на 26 червня 2022 року. Віртуальна зустріч стане початком шляху, що допоможе Церкві відкрити все багатство цього Апостольського напоумлення Папи Франциска, присвяченого сім’ї.

Спеціальний рік, присвячений сім’ї у п’яту річницю Amoris laetitia, був проголошений Папою Франциском 27 грудня 2020 року. Мета цього всецерковного заходу – наблизити Церкву до сімей, які зазнають тяжких випробувань під час пандемії; а також сприяти тому, аби післясинодальне Апостольське напоумлення принесло рясні плоди.

Віртуальна зустріч, що складатиметься з двох частин, транслюватиметься на каналах організаторів у соціальних мережах, зокрема, на каналі YouTube Богословського інституту ім. Івана Павла ІІ. Перша частина буде присвячена 5-й річниці документа «Amoris laetitia» та завершиться словом Папи Франциска, а друга частина – розглядові різних богословських аспектів.

Твій внесок у велику місію: підтримай нас в несенні слова Папи до кожної домівки

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *