Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

Єпархія святого Йосафата в Пармі (США) провела віртуальні великопісні реколекції для своєї молоді

7 березня 2021 року Єпархія святого Йосафата в Пармі (США) провела віртуальні великопісні реколекції для своєї молоді за посередництвом «Zoom». Темою цьогорічного духовного оновлення була «Надія на Воскресіння».

Молодь, молодіжні лідери та духовенство Єпархії святого Йосафата в Пармі зібрались у неділю, 7 березня 2021 року – Хрестопоклінну неділю згідно григоріанського календаря – у різних місцях штатів Огайо, Пенсільванія та Північна Кароліна під проводом свого пастиря, владики Богдана І. Данила на 10-ті за чергою молодіжні великопісні реколекції, які цього року були зведені до двогодинної віртуальної програми із використанням відеоплатформи «Zoom» в зв’язку з поточною коронавірусною пандемією. Темою цьогорічної зустрічі була «Надія на Воскресіння».

Захід був організований Єпархіальним молодіжним комітетом (ЄМК) під керівництвом отця Любомира Жибака, пароха Церкви Пресвятої Трійці УГКЦ міста Янгстаун та Церкви св. Анни міста Остинтаун (штат Огайо) та координований дияконом Мироном Шпаком з Церкви Пресвятої Трійці УГКЦ міста Карнегі (штат Пенсільванія) за сприянням отця Йосифа Матлака, співдиректора ЄМК та пароха Парафії св. Василія Великого УГКЦ міста Шарлотт (штат Північна Кароліна) та наступних членів ЄМК: Михайла Лівого, який відвідує Церкву св. Івана Хрестителя міста Пітсбург (штат Пенсільванія), Йосифа Лівого, який також відвідує Церкву св. Івана Хрестителя міста Пітсбург (штат Пенсільванія), Вікторії Фрід з Церкви святих Петра і Павла УГКЦ міста Ембрідж (штат Пенсільванія) та Олени Корендій з Церкви Покрова Пресвятої Богородиці УГКЦ міста Парми (штат Огайо). Зустріч надала можливість єпархіяльній молоді помолитися, роздумати, зібратися з іншими та зосередитись на великопісній мандрівці до Пасхи.

Кілька парафій, включно з Катедральним храмом св. Йосафата УГКЦ в Пармі (штат Огайо), Церквою Покрова Пресвятої Богородиці УГКЦ міста Парми (штат Огайо), Церквою святих Петра і Павла УГКЦ міста Ембрідж (штат Пенсільванія), та Парафією св. Василія Великого УГКЦ міста Шарлотт (штат Північна Кароліна), зорганізували особисті збори молодіжних груп у своїх парафіях приєднавшись до ширшої віртуальної зустрічі «Zoom». Цей гібридний формат спричинив більш динамічний діалог серед молоді, надаючи кожному можливість відновити зв’язки зі старими друзями та здобути нових у дусі радості та християнського спілкування.

Зустріч «Zoom», яку координував диякон Мирон Шпак, розпочалася з привітання та молитви зі сторони владики Богдана Данила. Далі, відповідно до теми заходу «Надія на Воскресіння», отець Йосиф Матлак поділився особистими роздумами щодо життя своєї покійної тітки, яка народилася на португальському острові Мадейра, але згодом іммігрувала до Англії де й померла, та її міцного свідчення надії. Це було надихаючою та особистою розповіддю. Відтак молодь взяла участь у грі-виклику «Trivia Mania Palooza», в якому учасники з різних парафій змогли продемонструвати свої катехитичні знання. Ця гра, підготовлена ​​та представлена Михайлом Лівим та Йосифом Лівим, була цікавим та захоплюючим досвідом. Команди з Катедрального храму св. Йосафата УГКЦ в Пармі та Парафії св. Василія Великого УГКЦ в Шарлотті здобули перемогу поділившись першим місцем. Це було жваве змагання. Молодіжний захід завершився щиросердечним пісенним виступом деяких молодих людей з Церкви Покрова Пресвятої Богородиці УГКЦ в Пармі, завершальним словом владики Богдана Данила, словом та молитвою зі сторони отця Любомира Жибака та заключним благословенням владики Богдана.

Цьогорічні віртуальні великопісні молодіжні реколекції були чудовою, молитовною та захоплюючою подією для молоді, коли кожен мав можливість відкрити своє серце Ісусові Христові, відчути Його любов та поділитися нею з іншими. Наступні молодіжні великопісні реколекції заплановані на 19-20 березня 2022 року в Парафії Покрова Пресвятої Богородиці УГКЦ міста Парми (штат Огайо).

Наступний запланований молодіжний захід в Єпархії святого Йосафата в Пармі – це Єпархіальні молодіжні дні, заплановані на 11-12 червня 2021 року у «Чізмен Фарм» у м. Портерсвіл (штат Пенсільванія).

Єпархія святого Йосафата в Пармі

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *