Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

“Борсуки” Сухаревського повернулися у пункт постійної дислокації

Легендарний підрозділ морсьької піхоти ВМС ЗС України Вадима Сухаревського «борсуками» охрестили волонтери, що позичили псевдо в молодого і перспективного комбата і дали таке ж імення його підопічним. Вони завжди там, де потрібні – де є загроза вторгнення ворога, аби попередити наступальні дії і там, де необхідно забезпечити оборону стратегічних напрямків. З самого початку свого утворення батальйон перебуває в зоні воєнних дій на сході України, де протистоїсть російсько-терористичним угрупованням. Повертається до ППД лише набратися сил і відпочити. Радість від повернення затьмарює втрата і важкі поранення побратимів в період так званого «припинення вогню». За цю болючу рану хлопці обіцяють віддячити ворогу вповні.
Із завершенням чергової ротації морпіхів поздоровив командувач Морської піхоти і Об`єднаного тактичного угруповання «Схід» генерал-лейтенант Юрій Содоль:"Дякую, хлопці, за ваш подвиг, за ваші нерви, за те, що ви жертвуєте часом, який могли приділити сім`ям, але поки іншого шляху у нас немає. Слава Україні і Героям слава!"
Орденами за мужність, нагрудними знаками, грамотами та черговими військовими званнями відзначили і заохотили кращих захисників.
Умовні «канікули» для "борсуків" триватимуть 4 місяці, далі – відновлення боєздатності і підвищення навченості, і знову до лінії розмежування, аби гідно виконувати завдання, які поставить держава.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *