Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

До мільярда доз вакцин проти СOVID-19 поставлять до Азії США і союзники

Сполучені Штати і три їх партнера в Індо-Тихоокеанському регіоні – Австралія, Індія та Японія – погодилися поставити до мільярда доз вакцини проти коронавірусу до Азії до кінця 2022 року.

Про це було оголошено за підсумками віртуального саміту лідерів країн Чотирьохсторонього діалогу з безпеки (Quad), куди входять Австралія, Індія, США і Японія.

У спільній заяві, президент США Джо Байден, прем’єр-міністр Японії Йосіхіде Суг, прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді і прем’єр-міністр Австралії Скотт Моррісон зобов’язалися тісно співпрацювати в області поширення вакцин проти COVID-19, а також в питаннях боротьби зі зміною клімату і безпеки .

За підсумками саміту було вирішено створити експертну групу для організації розповсюдження вакцин, а також робочі групи зі зміни клімату, технічних стандартів і спільної розробки нових технологій.

США і союзники заявили про намір продовжувати зусилля з просування свободи і демократії в Індо-Тихоокеанському регіоні, перед лицем зростаючих викликів з боку Пекіна.

«Ми віддані забезпеченню того, щоб регіон регулювався міжнародним правом, поділяв універсальні цінності і був вільний від примусу», – заявив Джо Байден.

Радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван назвав саміт «великим днем для американської дипломатії».

«Чотири лідера обговорювали виклики з боку Китаю, і вони ясно дали зрозуміти, що ні у кого з них немає ілюзій щодо Китаю», – сказав Салліван. Він додав, що «демократія здатна перемогти автократію».

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *