Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

США ще не ділилися вакцинами від COVID-19 з жодною країною світу – речниця Білого дому

Уряд США не ділився вакцинами від коронавірусу із жодною країною світу. Про це п’ятницю заявила речниця Білого дому Джен Псакі.

"На поточний момент, наявні запити з усього світу, звісно, від низки країн, які запитали про дози із США, і ми нікому не надавали доз від уряду США", – заявила речниця Білого дому.

Псакі наголосила, що для уряду США пріоритетом є забезпечення населення США вакцинами.

Коментар прозвучав у відповідь на запитання про використання урядом США вакцини компанії AstraZeneca, яка поки не схвалена до використання у країні, але "могла би врятувати життя у Європі, або інших місцях світу, якби компанія була звільнена від забов’язання надати ці дози уряду США".

"Йдеться не про Європу; йдеться про наші цілі та пріоритети", – відзначила Псакі, відповідаючи на питання.

Білий дім заявив про наявність у Сполучених Штатів певного запасу вакцини від COVID-19, розробленої компанією AstraZeneca Plc. Запаси цієї вакцини зберігаються на випадок швидкої передачі американцям у разі, якщо регулюючий орган видасть дозвіл на її екстрене використання. Про це в п’ятницю, як повідомляє агентство Reuters, заявив Джеффрі Заєнтс, координатор Білого дому з боротьби з коронавірусом.

Компанія AstraZeneca виробляє свою вакцину на заводі в США, де препарат поки не дозволений для використання. Вакцина, розроблена спільно з вченими Оксфордського університету, дозволена для використання в Європейському Союзі та інших країнах.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *