Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

В Об`єднаних силах триває вакцинація особового складу

В зоні проведення ООС триває вакцинація військовослужбовців. Поки що в тестовому режимі за принципом бажання, але медики відзначають – отримати якісний препарат з кожним днем бажаючих стає все більше. Одними з перших приклад своїм побратимам показали жінки.
«Сумніви були, та що вдієш, захисникам теж треба захищатися», – жартують дівчата, що нині прибули до шпиталю отримати свою першу дозу щеплення. Військовослужбовці пояснюють – їх спонукало до цього кроку те, що таку ж ковід-вакцину отримують й інші потенційно вразливі категорії населення, зокрема й самі медики.
Критичного спалаху захворювання серед військовослужбовців ООС медики наразі не фіксують, утім поширення інфекційної хвороби все одно відбувається, отож, іншого шляху, окрім масової вакцинації, не бачать.
Перед вакцинуванням кожен має пройти відповідні кроки – виміряти температуру, розповісти лікарю про самопочуття і перенесені хвороби. Медики проводять докладний інструктаж і попереджають – після щеплення може спостерігатися підвищення температури чи незначні больові відчуття.
За останніми показниками вакцину вже отримали понад 50 тисяч українців. Кожного, хто щепиться від ковіду, заносять у загальну базу, аби відстежувати динаміку проведення вакцинації населення. Попереду на всіх, хто вже отримав першу дозу, за місяць чекає повторне щеплення. Обіцяють, що воно, як і першого разу буде абсолютно безкоштовне.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *