Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

В Одеському госпіталі розпочали вакцинацію

Убезпечити себе від захворювання на короновірусну інфекцію можна лише зробивши щеплення відповідною вакциною. Наприкінці тижня озброювався проти смертельно небезпечного ворога медичний персонал Військово-медичного клінічного центру Південного регіону.
Попри аргументи скептиків, вакцинація – це єдиний спосіб боротьби з пандеміями шляхом отримання колективного імунітету. Колектив ВМКЦ ПР днями отримав вакцину Oxford/AstraZeneca (Covishield). Щеплення військовослужбовцям та працівникам госпіталю робила група у складі лікаря-терапевта, лікаря-анестезіолога та медичної сестри.
Наразі певна частина населення вагається, побоюючись і самої вакцини, і наслідків щеплення у вигляді побічних ефектів.
Заступник начальника ВМКЦ Південного регіону з медичної частини Петро Аврамов вакцинувався першим та зазначив: "У нас будуть вакцинуватися приблизно 60 % особового складу – це лікарі, медсестри і молодші медичні сестри, адже для того, щоб перемогти цю хворобу, нам необхідно прищеплюватися, щоб набути колективного імунітету."
Вакцинація – справа добровільна. І підготовка, і сам процес щеплення триває під пильним наглядом лікарів.
Після вакцинації протягом 30 хв триває спостереження безпосередньо у медичному закладі. У разі виникнення подальших негативних реакцій, розроблений певний алгоритм.
Провідний терапевт ВМКЦ Південного регіону Олексій Телятников: "Якщо більш складні випадки виникнуть, то телефони довіри і зворотнього зв’язку в нас є. Всі, хто пройшов вакцинацію, будуть обдзвонюватися на вечір і на наступний ранок. Не слід панікувати, якщо підніметься температура – це загальна реакція організму на вакцинування. Загальноприйняті реакції, які можуть бути – це і болючість в місці ін’єкції, і температура, і почервоніння."
Зазвичай такі симптоми зникають протягом доби.
Щеплення проти короновірусної інфекції відбувається у два етапи. Наступний – за місяць.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *