Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

На Одещині зустріли морських піхотинців ОБМП ім. Остроградського

Урочисті заходи з нагоди повернення особового складу до пункту постійної дислокації розпочались із внесення бойового прапору бригади. На плацу військового містечка військовослужбовців бригади урочисто вітали з прибуттям командувач ВМС ЗС України Олексій Неїжпапа та гості заходу. Військовослужбовці бригади у складі Об’єднаних сил протягом дев’яти місяців утримували позиції на Луганському напрямку. Це була друга ротація ОБРМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського.
Командувач ВМС ЗС України Олексій Неїжпапа привітав військовосдлужбовців з поверненням та зазначив: "Своєю відважною службою во ім’я України, мужньо захищаючи територіальну цілісність нашої держави, ви пишете нову славетну історію бригади."
Загиблих у російсько-українській війні побратимів присутні вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до меморіалу.
Більше сотні нагород та відзнак сьогодні вручено на плацу. Першими їх отримують рідні загиблих. Це найважчий момент заходу, коли неможливо стримати сльози.
Далі цінні подарунки та слова вдячності героям, які протягом довгої ротації боронили українські кордони.
Дякуємо вірним завжди морським піхотинцям за виконання завдань, за те, що стоять на захисті нашої незалежності і, втрачаючи побратимів, не втрачають сили духу та віри. Сильні та відважні готові йти в бій з ворогом і відстоювати суверенітет та територіальну цілісність України до самої перемоги.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *