Про село Костянтинівка на…

Тут просто чудові…

Про одну хату на…

Ми приїхали на хуті…

Чоловік купив село п'ятсот…

Чоловік купив сел…

З гумором на десятому…

Ми проїхались по се…

Село Тарасівка на Київщині.…

Ми звернули з дорог…

З міста — до…

Ми від'їхали в…

«
»

«Ісусова молитва не тільки для ченців», – ієрм. Лука Михайлович

Пропонуємо вашій увазі ще одну бесіду про «Ісусову молитву» ієрм. Луки Михайловича. У попередніх мова йшла передусім про біблійні основи цієї молитви, важливі аскетичні акценти, на які наголошують Святі Отці, а також важливі характеристики самої практики та про помилки або пастки, які чигають на того, хто молиться!

Цього разу ієрм. Лука розповідає про ціль практикування Ісусової молитви – а це стяжати благодать Святого Духа.

Молячись цю молитву ми покликані ставати містиками, тобто тими, які споглядають Бога. Святий Іван Дамаскин колись сказав: «Християнин, який перебуває в глибині стосунку з Богом – це той, хто серце своє тримає повсякчас в небі, але одночасно своїми ногами міцно стоїть не землі».

Ієромонах Лука зазначив, що Ісусова молитва не є тільки для ченців, «бо усі через Таїнство Хрещення ми покликані відкривати таємниці духовного життя».

«Щоб творити Ісусову молитву не потрібно втікати у пустиню, залишати свою сім’ю. Потрібно лише навчитися гармоніювати нашу активну життєву діяльність з молитовним досвідом», – зазначає о. Михайлович. Він закликає знаходити моменти тиші, щоб практикувати Ісусову молитву, щоб наповнювати Богом наше життя.

«Ісусова молитва» у прямому ефірі «Живого ТБ» відбувається щонеділі о 20:00. 

Департамент інформації УГКЦ

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *